sg

Dla Kandydata

Dla kandydatów zainteresowanych zmianą zawodową, zawsze staramy się zaoferować dodatkowe wsparcie. Pośrednictwo i udział w procesach zatrudnienia, obliguje nas do usatysfakcjonowania każdej ze stron. Osiągnięcie tego stanu jest możliwe, gdy uzyskamy zbieżność i równowagę w oczekiwaniach zarówno ze strony Pracodawcy względem Kandydatów oraz ze strony Kandydata względem Klienta.

W kontakcie z nami nie należy zapominać, że jesteśmy Headhunterami, którzy aktywnie docierają do kandydatów, ale oferują też:


„Nie piszemy CV, ale wspieramy pracownika w to „wizytówka” Twoich sukcesów, a nie chronologiczny spis zajmowanych stanowisk pracy. Pisanie go to już czas zmiany, spójrz na niego i pomyśl pod kątem korzyści. Nasze wskazówki i ćwiczenia rozmów rekrutacyjnych, są po to aby kandydat potrafił zaprezentować swoje mocne strony i talenty.”

Jeśli zdecydujesz, że prześlesz do nas swoje CV, nie zapomnij by dodać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PPB Recruitment Firm z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest PPB Recruitment Firm z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne."

Nasz adres: biuro@ppbhr.pl