sg
Paulina Pistor-Buława

Paulina Pistor-Buława

Dyrektor Zarządzający - (Headhunter, Mentor, Coach)

Paulina to Headhunter z ponad 12 letnim doświadczeniem zawodowym w branży doradztwa personalnego oraz executive search.

Swój profesjonalizm i znajomość rynku udowodniła przeprowadzając kompleksowo różnorodne rekrutacje oraz odpowiadając za nadzór nad projektami dla polskich i międzynarodowych klientów.

Z powodzeniem wspiera Klientów i Kandydatów w realizacji ich celów, głównie w sektorze prawnym, podatkowym, finansowym, HR i rynku kapitałowym.

Jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej na wydziale Prawa i Administracji oraz podyplomowych studiów z zakresu Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej i Noble Manhattan Coaching.
Z sukcesem zakończyła wiele projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla dla różnych praktyk na terenie całej Polski. Klientami są między innymi: kancelarie prawne, wewnętrzne działy prawne, spółki doradztwa podatkowego, funduszy private equity/venture capital, banki, domy maklerskie oraz firmy doradcze. Z powodzeniem odnajduje się w tym” hermetycznym środowisku” i z pasją aktywnie realizuje projekty, doradza i łączy biznesy oraz sprawnie i z zangażowaniem prowadzi przez cały proces współpracy.

Prywatnie pasjonatka sportów zimowych oraz jazdy konnej i tańca.