Firma PPB

specjalizuje się w realizacji projektów rekrutacyjnych dla branż: prawnej, podatkowej, IT,  biznesu. 

img
img

Pomagamy zapracowanym środowiskom odzyskać równowagę w życiu zawodowym, prywatnym oraz rozwinąć prosperujący biznes.
Działamy kompleksowo, a opierając się na naszym ponad kilkunastoletnim doświadczeniu oraz rozumieniu specyfiki funkcjonowania w poszczególnych wąskich sektorach rynku, gwarantujemy odnalezienie najlepszych specjalistów.
Sukces klientów budujemy dzięki efektywności oraz znajomości rynku, a osiągamy to poprzez ciągły rozwój /coaching, mentoring, szkolenia/, aktywne słuchanie, czerpanie wiedzy i doświadczenia z bliskiej współpracy z biznesem.
Nasz wąski profil działalności firmy PPB w realizacji projektów na stanowiska specjalistyczne, managerskie i dyrektorskie przekłada się na profesjonalne podejście, zachowując przy tym wysoki standard usług.

Naszymi Klientami są kancelarie prawne, spółki doradztwa podatkowego, firmy konsultingowe, duże korporacje oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, w tym start-upy (głównie IT) rozwijające się na szczeblu polskim i międzynarodowym.
Wspieramy wewnętrzne działy prawne, podatkowe, sprzedażowe, finansowe, HR, marketingowe, IT, przy całych projektach/procesach lub w ich części.

img

Wykorzystujemy predyspozycje prawdziwych Headhunterów/ Coachów/ Mentorów, nie obawiających się szukać wytrwale informacji, rozwiązań i wiedzy. Współpracujemy z doświadczonymi osobami z rynku/biznesu posiadających wysoce wyspecjalizowana wiedzę w swojej profesji.

Potrafimy słuchać i zawsze jesteśmy blisko Klientów, a nasza współpraca z nimi to proces diagnozy, doradztwa, rekrutacji, doboru i wykorzystania odpowiednich narzędzi.

Cieszy nas, że dzięki wysokiej skuteczności i profesjonalizmowi zdobyliśmy uznanie naszych Klientów, którzy rekomendują i polecają nas dalej.

wpis w Rejestrze Krajowym Agencji Zatrudnienia (nr licencji 10302)

Paulina Pistor-Buława

Headhunter, Mentor, Coach

Headhunting oraz rozwój to moja pasja. Jestem headhunterem z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym. Nie tylko prowadzę całościowo projekty rekrutacyjne średniego i wyższego szczebla, ale i pomagam w rozwoju biznesów oraz siebie. Od samego początku prowadzę projekty rekrutacyjne dla różnych branż, ale najbliższa jest mi tematyka i środowisko prawno – podatkowe – IT.

Od 8 lat też rozwijam oraz buduje swój warsztat z zakresu coachingu i mentoringu. Najbliższy jest mi coaching kariery.
Posiadam także doświadczenie zdobyte w międzynarodowej firmie rekrutacyjnej, gdzie nie tylko byłam odpowiedzialna za rozwój specjalizacji, ale i zarządzałam zespołami.

img

Jako przedsiębiorca od 2011 roku prowadzę firmę PPB i jestem też współzałożycielką ILC | Innovative Lawyers’ Consultants ( Pierwsza Platforma Outsourcingowa dla Prawników) oraz angażuję się w rozwój unikatowego rękodzieła PPBArt.

Na co dzień współpracuje z firmami, kancelariami: polskimi i międzynarodowymi, wewnętrznymi działami prawnymi (in-house), funduszami private equity, domami maklerskimi, bankami, IT itp. Wiele z nich znam od początku ich istnienia, a dzięki efektywności i zdobytemu zaufaniu partnerów, szefów, managerów oraz wdrożonych projektach, mogę przyglądać się z dumą jak prężnie się rozwijają i mogą zająć się tym co robią najlepiej, a ich zespoły są skuteczne. Podchodzę do tematów praktycznie i staram się zachować przy tym zdrowy balans, pomiędzy pracą, rozwojem i życiem prywatnym.

img

W codziennej pracy korzystam z wiedzy prawniczej, psychologicznej i łączę ją z biznesem. Jestem absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej na wydziale prawa i administracji oraz podyplomowych studiów z zakresu zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej i Noble Manhattan Coaching.

Mam za sobą tysiące z sukcesem zakończonych projektów rekrutacyjnych, przeprowadzonych rozmów na stanowiska średniego i wyższego szczebla dla różnych praktyk na terenie całej Polski.

Z powodzeniem odnajduje się w tym „hermetycznym środowisku” i z pasją aktywnie realizuje projekty, doradzam, kojarzę biznesy i łącze swoją wiedzę z praktycznym biznesem. Słucham moich klientów i tworzę optymalne szkolenia, rozwiązania pod konkretne potrzeby.

Wspieram i towarzyszę w trudnych chwilach, sytuacjach zawodowych, punktach zwrotnych w karierze oraz etapach rozwoju firm. Wierzę, że zaufanie i wzajemne zrozumienie, jest kluczem do zrównoważonego rozwoju swojego potencjału i biznesu. Łącząc różne dziedziny nauk motywuję, rozwijam liderów, managerów, partnerów i ich zespoły. Dbam, by kultura, relacje i cele były spójne z wartościami firm i drugiego człowieka.

Moją misją jest edukacja i sprawienie, żeby Twój rozwój osobisty i zawodowy, zwłaszcza w tak trudnych czasach oraz hermetycznych środowiskach był jasny, przyjazny, a Ty dzięki temu robisz to czego pragniesz.

Prywatnie mama dwójki córek pasjonatka jazdy konnej i tańca, psychologii i grafologii. Od dziecka też towarzyszy mi sport ( jestem instruktorem jazdy na nartach, snowboardzie, pływania).

Jeśli chcesz by Twój Headhunter/doradca:

Jeśli chcesz by Twój Headhunter/ doradca:

  • Był zaangażowany i wyznawał zasadę, że rekrutacja to jego pasja
  • Poszukiwał nowych i innowacyjnych rozwiązań
  • Potrafił koordynować czas projektu i pracę innych
  • Cechował się wysoką jakością usług
  • Był partnerem w biznesie
  • Zawsze dotrzymywał słowa i był dostępny
  • Działał lojalnie i dyskretnie, dając poczucie bezpieczeństwa przekazywanych informacji

To Twoja obecność tutaj nie jest przypadkowa.